Home » Newsy » Nietypowa symulacja na szkolenia menedżerskie – certyfikacja

Informujemy, że w naszej bibliotece symulacji dla sektora MŚP, stowarzyszen tzw. ekonomii społecznej i administracji państwowej od zeszłego miesiąca przedstawiamy grę biznesową: Drużynowe rozgrywki w nieziemskim wariancie zabawy w megatwister (Roboczy tytuł tej gry jest do korekty – jednak odzwierciedla przebieg zadania.)
Naszą grę polecamy na programach z innowacyjnego myślenia, z rozwiazywania konfliktów a także na szkoleniach integracyjnych. Symulacja jest polecana także na szkolenia inspiracyjno – motywacyjne. Typowe jej użytkowanie to Szkolenia Dla Trenerów.

SPECYFIKCACJA GRY:
Problematyka tego zadania: grupowe rozwiązywanie problemów i analiza sytuacji
Kraj pochodzenia gry: Rosja
Czas realizacji kompletnej rozgrywki: półtorej godziny
Liczba uczestników: od 5, maksimum 16.
Wyposażenie do gry: uprząż wspinaczkowa – sztuk trzy, rysik do glazury – sztuk siedem, klawiatura- sztuk pięć, trochę kapusty, paczka brązowych kredek, durszlak

ONI JUŻ GRALI W TĄ GRĘ
„WST” GROUP” Katarzyna Samek, GEOCARTIS S.C., Mariusz Adamczak, Krzysztof Kurpiel, Krea Sp. z o.o., Gajewski Opony Serwis Hurtownia Pasz Dominik Gajewski , „Martom” Granops, Matuszczak s.j., M.O.L. Romgum Ławicki i Spółka Spółka Jawna, Fenetra spółka z ograniczona odpowiedzialnością, Powiat Ostrzeszowski, Gmina Miejska Turek, Gmina Mycielin, Gmina Stare Miasto , Europejskie Centrum Solidarności, Forum Młodzieży Wawra, Koalicja Na Rzecz Zdrowia Psychicznego , Parafia Chrystusa Króla na Targówku, Publiczny Ośrodek Adopcyjno – Opiekuńczy, Stowarzyszenie Dzieci Poszkodowanych w Wypadkach Drogowych i Losowych , Stowarzyszenie Przyjaciół i Rodziców Dzieci z Wadą Słuchu i Dodatkowymi Wadami Rozwojowymi, Stowarzyszenie Śpiewacze Warszawski Zespół Artystyczny „Vars Cantabile”, Towarzystwo Mokotowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, Zespół Szkół Sportowych Nr 1 Im. płk. Henryka Leliwy-Roycewicza
Symulacja była również stosowana na kursach zawosowych z dziedziny „Bibliotekoznawstwo”

LEKTURY:
Wykładowcom biorącym udział w szkoleniu z dydaktyki gry rekomendujemy niniejsze tytuły:

 • Strategia błękitnego oceanu-W. Chan Kim, Renée Mauborgne
 • E-sklep. Biznes na kryzys-Joanna Rozmiarek
 • Co będzie miarą twojego życia?- Clayton M. Christensen
 • Ekonomia niedoskonałych rynków pracy-Tito Boeri, Marek Góra, Jan van Ours
 • Ocenianie pracowników jako element podejmowania decyzji personalnych w zarządzaniu -Maciej Krzemiński
 • Przywództwo doskonałe-Russell E. Palmer
 • Zostań swoją szefową, czyli jak stworzyć i prowadzić własną firmę-Anna Konarzewska-Żuczek

  SZKOLENIE LICENCYJNE:
  Data: wkrótce
  Miejsce: Górno, zamek Blow Up Hall 5050, ulica Nokturnu 14
  Opłata za udział: 2700 zł brutto. Proponujemy możliwość uiszczenia ceny w ratach – dziesięć miesięcznych wpłat.
  W cenie programu znajduje się serwowane posiłki. Przystawka: Wędzony łosoś ze świeżym ogórkiem i sosem z wiśni. Zupa: Zupa z dojrzałych pomidorów podana z ryżem.. Drugie danie: Pieczony filet z łososia z parmezanową kruszonką podany na gorącej sałatce z pomidorków chery i bazylii . Deser: Mus z ciemnej czekolady z dodatkiem kon¬tury wiśniowej. Napoje zimne: . Napoje ciepłe: Kawa, Kawa z mlekiem, Herbata, Cappuccino.