Home » Newsy » Ciekawa gra na szkolenia dla menedżerów – kurs trenerski

Informujemy Państwa, że w naszym szerokim portfolio szkoleń dla branży małych firm rodzinnych, stowarzyszen niekomercyjnych i jednostek samorządowych od przyszłego miesiąca promujemy grę menedżerską: Wieloosobowe mistrzostwa w nieziemskim wariancie gry w Wheelsurf czyli mechaniczny monocykl (Wstępna nazwa symulacji jest do dopracowania – niemniej odzwierciedla sens tego modułu.)
Ninieszą grę przeprowadzamy na treningach z planowania sytuacyjnego, z analizy ryzyka biznesowego a także na wyjazdach integracyjnych. Symulacja jest polecana także na szkolenia z rozwoju osobistego. Dominujące jej zastosowanie to Szkolenia Handlowe.

GŁÓWNE INFORMACJE DOTYCZĄCE GRY:
Merytoryka ćwiczenia: kompetencje miękkie
Miejsce pochodzenia licencji: Tajwan
Czas realizacji: trzy do czterech godzin
Liczba uczestników: minimum 6, nie więcej niż 17.
Przedmioty wykorzystywane do prowadzenia gry: kije bilardowe – sztuk cztery, szpadel ostry – sztuk pięć, kleje w taśmie- sztuk dziewięć, trochę herbatników, paczka ceglastych kredek, urządzenie do hot-dogów

REFERENCJE
Twój Ogród II Robert Kraszkiewicz, Rawicka Fabryka Wyposażenia Wagonów „Rawag” spółka z oo, Promocje Unijne Sp. z o.o., Walczak Spółka Jawna, Szklarstwo Z.P.U 24h Zbigniew Fengler, P.P.H. „Krochetta” Lucyna Kuźniak, Przedsiębiorstwo Inżynierii Sanitarnej PIS sp. z o.o., VISUS-KAL sp. z o. o. , Miasto Poznań, Powiat Chodzieski, mejd Sp. z o.o., Stowarzyszenie Filmowe CinéEuropa, Centrum Terapii Psychogennych Zaburzeń Odżywiania Się, Klub Sportowy „Falenica”, Polskie Towarzystwo Patologii Dziecięcej, Stowarzyszenie “Łuczniczy Marymont”, Stowarzyszenie Karate Shidokan i WSDP , Stowarzyszenie Marynistów Polskich Oddział Warszawski, Stowarzyszenie Samopomocy – Bursa im. Hansa Christiana Kofoeda, Towarzystwo Kultury Teatralnej – Zarząd Główny, Związek Artystów Scen Polskich
Symulacja była również prowadzona na kursach zawosowych z dziedziny „Wychowanie fizyczne, sport”

POLECANE KSIĄŻKI:
Osobom nabywającym certyfikację polecamy pozycje literaturowe:

 • Kultura w organizacji. Identyfikacja kultur znanych firm-Lidia Zbiegień-Maciąg
 • Kto zabrał mój ser?- Johnson Spencer
 • Zrozumieć kryzys finansowy-John B. Taylor
 • Odważne rozmowy-Susan Scott
 • Kompetencje a wartość przedsiębiorstwa-Grzegorz Urbanek
 • I Ty możesz zostać Warrenem Buffetem, czyli inwestowanie skoncentrowane na GPW-Tobiasz Maliński
 • Współczesne tendencje w zarządzaniu zasobami ludzkimi-małgorzata Tyrańska

  SZKOLENIE LICENCYJNE:
  Data: do ustalenia
  Miejsce: Stoczek, obiekt konferencyjny Qubus Prestige, ulica Świętokrzyska 28
  Koszt certyikacji: 3000 zł +23% VAT. Oferujemy opcję uiszczenia ceny w ratach – cztery miesięcznych rat.
  W cenie kursu zawarty jest menu lunch. Przystawka: Carpaccio z polędwicy wołowej z rukolą i parmezanem. Zupa: Wiosenny krem jarzynowy. Drugie danie: filet z soczystego rostbefu, podany z rukolą i płatkami sera dojrzewającego,skropiony oliwą, serwowany z bagietką. Deser: Sernik na zimno z białą czekoladą w duecie puree z malin i sorbetu miętowego. Napoje zimne: Woda Cisowianka Perlage, Soki pomarańczowy, grejpfrutowy, 7up, Mirinda, Schweppes Tonic . Napoje ciepłe: Kawa,herbata.